בקרי שקילה בתנועה

בקר שקילה בתנועה בזמן אמת במהירות גבוהה

דגם LCIC-WIM

משפחת בקרי שקילה בתנועה (LCIC-WIM) היא הפתרון האולטימטיבי לשקילת משאיות ורכבות בתנועה שתוכנן להתמודד עם מהירות גבוהה ומהירות איטית של משאיות ורכבות בתנועה. 

אלפי היחידות מתוצרתנו המותקנות ברחבי העולם וניסיון רב שנים בתחום מסביר מדוע כרטיס LCIC-WIM נבחר על ידי חברות שקילה ואינטגרציה ידועות כבקר השקילה בתנועה למערכות שלהם.  

שקילת משאיות ורכבות בתנועה

כעת ניתן להשיג כרטיס LCIC-WIM עם אפליקציה מובנית לשקילת משאיות ורכבות בתנועה, לרבות ממשק משתמש למחשב ה PC, כאשר השקילה נעשית תוך כדי נסיעה כאשר רק כל גלגל או זוג  גלגלים נשקל בנפרד.

ה-CPU מחשב תוך כדי תנועה את המשקל של כל זוג גלגלים, המהירות והמרחק בין הסרנים. התוצאות המחושבות נשלחות ישירות למחשב האישי ומאפשרת ללקוחותינו ליצור אפליקציית ממשק תואמת לדרישות הלקוח.

בקר עצמאי לשקילה בתנועה מודל LCIC-2CH-WIM

זהו בקר עצמאי מדגם LCIC-2CH-WIM שתוכנן במיוחד כדי להתאים למאזני גלגלים וצירים ניידים לקביעת משקלם של כל סוגי הרכבים (מכוניות, משאיות, רכבות וכו'), במצב סטטי או בתנועה. הבקר מציג דיוק גבוה מאד ואופן הפעלתו ידידותית ביותר. השקילה בתנועה מאפשרת שקילה של כלי רכב ללא צורך לעצור ובכך מזרזת את תהליך השקילה

בקר שקילה במהירות גבוהה בארבעה ערוצים מודל LCIC-4CH

צריך לשקול בתנועה? אולי למצוא את מרכז הכובד?  ומה בעניין מיקום, מדידה וגילוי שינויים בלחץ? תגדיר את הצורך שלך ואנחנו נגשים זאת עבורך.

 

 

כשמדובר במהירות גבוהה  ונדרשת מדידה מהירה - אנחנו הכתובת לאתגר.

 

 

 
 

 אינדסטריאל מז'רמנט סיסטמס בע"מ (I.M.S. Ltd)

רח' שמשון 34, חיפה 3467802,

04-8110877 -  sales1@ims.co.il